Rzetelna administracja kadry i płac jest koniecznością, bowiem to od niej zależy odpowiednie funkcjonowanie każdej firmy. Jednak przy wciąż zmieniających się rozporządzeniach ZUS i nieustannym zmianom w Prawie Pracy – często może kończyć się frustracjom i co najwyżej bólem głowy. Jak temu skutecznie zaradzić?

payrollJeśli zależy nam na ograniczeniu papierkowej roboty, obniżeniu kosztów obsługi kadr i płac oraz efektywnej i sprawnej obsłudze pracowników – warto postawić na payroll.

Payroll to inaczej obsługa kadorowo – płacowa; usługa, w ramach której zewnętrzny usługodawca przejmuje część lub całość obowiązków związanych z naliczaniem płac i prowadzeniem kadr.

Outsourcing płac (czyli obsługa płac) to rozwiązanie będące gwarantem poprawnie prowadzonej dokumentacji kadrowo-płacowej. Pozwala zaoszczędzić czas, zmniejszyć koszta administracyjne firmy, a przy tym, jeśli skorzystamy z usług w pełni profesjonalnej i zaufanej firmy, jest zupełnie bezpieczne.

W ramach payroll możliwe jest między innymi: prowadzenie dokumentacji kadrowej, rozliczanie urlopów, rozliczanie czasu pracy pracowników wystawianie świadectw pracy, organizowanie szkoleń BHP oraz wiele innych czynności w obrębie administracji i osługi kadr.

Payroll to również kompleksowe rozwiązania związane z administracją płac: naliczanie i przesyłanie wynagrodzeń, naliczanie pensji, naliczanie i odprowadzenie obowiązkowych składek na ubezpieczenie, przygotowywanie pasków płac i wiele, wiele innych.

Obsługa płac i kadr to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które cenią sobie przejrzystość i porządek w dokumentacji, a także dla tych firm, którym zależy na zaoszczędzeniu czasu i skupieniu się na głównych aspektach działalności biznesu.