No cóż, wszyscy wiemy z czego słynie Rzeszów, więc tę kwestię pomińmy litościwym milczeniem. I niestety, nie mam tutaj na myśli świetnej siatkarskiej drużyny, Asecco Resovii. Ale, ale. Wszyscy, którzy od kilku lat nie byli w tym pięknym mieście, są niezwykle zaskoczeni tym, co teraz tutaj mogą zobaczyć.

Czym wyróżnia się Rzeszów na tle innych miast? (Naprawdę, nie mówmy o pomniku.) Jest to wyjątkowe miejsce. Piękne, zielone, przyjemne dla oka, a przy okazji… jest tutaj coraz więcej ofert pracy. A dlaczego?

A dlatego, że w Rzeszowie ciągle pojawiają się nowe inwestycje, zarówno państwowe jak i firmowe. Co za tym idzie, jest tutaj również wiele okazji do tego, żeby stanąć do przetargu.

W Rzeszowie – jak w wielu innych miejscach – dominują przetargi nieograniczone, czyli takie, do których przystąpić może każdy. Znacznie mniej popularne, ale również spotykane są przetargi ograniczone, tzn. przetargi, do których przystąpić można dopiero po spełnieniu określonych, bardzo konkretnych warunków.

Zdecydowanie, szukając miejsca zamieszkania, warto wziąć pod uwagę Rzeszów, który  jest bardzo urokliwym miejscem, ale również bardzo dynamicznie się rozwija i nie wygląda na to, żeby zamierzał przestać. No a poza tym kto by nie chciał mieszkać w mieście, w którym gra tak świetny klub siatkarski i jest wspaniały stadion żużla? Nie wspominając o wielu innych rzeszowskich ciekawostkach, jak na przykład kładka w kształcie ronda dla pieszych.

Już dzisiaj czujniki ostrzegą rzeszowian przed powodzią. Urządzenia co 15 minut badają poziom wody w rzece i przesyła dane do systemu centralnego komputerowego.

Źródło: www.konport.pl